Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Środkowy nawiew nie działa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Środkowy nawiew nie działa

    Grzesiu, coś Ci ten Żywiec Zdrój glonami zaszedł

  • #2
    Środkowy nawiew nie działa

    Padł środkowy nawiew . Czy to sterownik czy problem mechaniczny.Jaki koszt w ASO ,bo nikt nie chce się tego podejmować w normalnych warsztatach.Mówią,że całą deskę trzeba rozbebeszyć.

    Komentarz


    • #3
      Jestes pewien? Masz Climatronic ? Tez myslalem, ze padl, bo na auto prawie wcale nie dmucha. Ustaw tryb nawiewu na cialo i sprawdz

      Komentarz


      • #4
        To właśnie robiłem i stamtąd nie Linkśniej (teraz zresztą też ale rzadziej) słychać takie stuki miarowe właśnie pośrodku deski.Ale nie dzieje się tak za każdym razem.Jak pojechałem do mechanika to akurat stukanie ustało.Doszedł tylko do wniosku,że środkowy nawiew nie działa.

        Komentarz


        • #5
          Za dystrubucje powietrza odpowiedzialen sa silniki elektryczne sterujace praca klap ktore to steruje strumieniami powietrza - VAG w dlon i bedzie wiedzial co i jak. Zaleznie od auta i silnika ktory trzeba wymienic trzeba badz tez nie trzeba demontowac deske.

          Komentarz


          • #6
            Jakbyś znalazł przyczynę to daj znać. Mam praktycznie ten sam problem, środkowy lewy nawiew praktycznie nie dmucha, a środkowy prawy działa ale dość słabo. I również słychać róznego rodzaju stuki jakby z wewnątrz środkowego panelu.

            Komentarz


            • #7
              No i rozwiązaliście problem? Bo jeżeli tak to może podzielcie się informacją. Zatem co to za problem, od czego zacząć?

              każdy może, nikt nie musi

              Komentarz


              • #8
                Dla potomnych moje rozwiązanie - mocne uderzenie ręką z boku. Pewnie klapka w kierownicy powietrza jakoś się zaklinowania, zakleiła.

                Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


                każdy może, nikt nie musi

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X